ÖVRIGT / Diverse / Pipställ med pipor 17513032
nr 1751 3032
Pipställ med pipor
1800-tal, 9 st pipor, + extra delar. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:40:50
15/12 13:21:17